O nás

 

Kdo jsme

Jsme BIKETIME, exkluzivní dovozce německé značky kol BULLS a PEGASUS do Čech a na Slovensko. Dovážíme široké spektrum kol, od kol horských, městských, silničních až po elektrokola. Kola prodáváme výhradně přes maloobchodní síť prodejen.

 

Od roku 2015 organizujeme originální koncept firemních závodů BIKETIME VELO CHALLENGE, ve kterém vzájemně soutěží týmy poskládané z firemních týmů. Od roku 2017 je náš závod zařazený do série závodů Jihočeského poháru.

Podporujeme cyklooddíl BIKETIME BULLS Písek. 

Již třetím rokem jsme hrdými sponzory cykloodílu, který se zaměřuje na východu mladých cyklistů. Galerie týmu mladých cyklistů Biketime Bulls Písek

 

O BULLS

Bulls je německá značka kvalitních, precizně vyrobených kol se sídlem v Kolíně nad Rýnem. Spadá do družstva ZEG, který zahrnuje více než 960 cykloprodejen po celé Evropě. Všechna naše kola se vyvíjí, navrhují a testují na centrále v Kolíně nad Rýnem.

 

TEAM BULLS


Příběh úspěchu začal v roce 2007 s Karlem Plattem a Stefanem Sahmem. Toto duo rychle získalo pozornost díky svým úspěchům ve vytrvalostních závodech. Hned první rok vyhráli legendární závody Cape Epic, Transalp a Trans Germany. V průběhu několika let se z této dvojice stal velký a silný cyklistický tým třech národností a pokrývá doslova téměř každou oblast Cross Country a maratonu.

 

Karl Platt, Urs Huber, Tim Böhme a Simon Stiebjahn – tyto čtyři jména zaujmou pozornost každého, kdo ví, kdo je kdo v mezinárodních cyklistických závodech. Tato čtyřka Teamu BULLS zápasí a vyhrává medaile po celém světě. Medaile z Cape Epic, Transalp, Grand Raid Cristalp nebo z národních a mezinárodních mistrovství – najde se těžko, co by Platt a spol. ještě nevyhráli.

Více informací o Team Bulls najdete na http://www.bulls.de/team-bulls/

 

Galerie úspěchů Bulls v Německu  – přehled největších úspěchů roku 2016

 

  • Celkové vítězství Cape Epic: Karl Platt a Urs Huber (čtvrté týmové vítězství, páté vítězství Karl Platt)
  • Švýcarský mistrovský maraton (Schweizer Marathon Meister): Urs Huber
  • Vítězství  Bike Four Peaks
  • Vítězství Attakwas Extrem MTB Challenge
  • Vítězství 4 Stages MTB Lanzarote
  • Vítězství Tankwa Trek
  • Vítězství Sabie Ultra Marathon

 

V roce 2017  závodí tým BULLS na těchto kolech

WILD EDGE TEAM DI2 – 

BLACK ADDER TEAM DI2 –