Světová novinka - Revoluční pohon - motor a převodovka

Zcela nově vyvinutá řada BULLS VUCA dělá v novém modelovém roce velkou novinku v sektorech E-MTB a SUV. Srdcem systému je konstrukce rámu s inovativní konstrukcí kyvného ramene zadního trojúhelníku ve spojení s inovativním pastorkovým motorem s převodovkou a řemenovým pohonem.

Výsledkem je centrálně soustředěný odpružených hmot, a tedy obzvláště agilní s přesným jízdním chováním – to vše s co nejnižším opotřebením a maximálním potěšením z jízdy.

All-mountain modely řady VUCA využívají 4-prvkové kyvné rameno upravené z motocyklových závodů. Koncepce odpružení, která je v sektoru elektrokol zcela nová, založená na čtyřprvkovém ovládání tlumičů s hlubokým jednokloubovým hliníkovým kyvným ramenem zajišťuje nejen vyvážení výsledných hnacích sil, ale zároveň zajišťuje maximální tuhost, obzvláště jemnou odezvu a optimální trakce v nerovném terénu. 

Modely VUCA EVO FSX využívají výkyvné rameno Mono-Link, které má také výhody uzavřeného výkyvného ramene. Díky obzvláště kompaktnímu a lehkému zadnímu trojúhelníku byla konstrukce sportovních low-entry fullů možná bez problémů.