O nás

Kdo jsme 

Jsme BIKETIME, exkluzivní dovozce německé značky kol BULLS, PEGASUS a HERCULES do Čech a na Slovensko. 

Dovážíme široké spektrum kol, od  horských, městských, silničních až po elektrokola. Kola prodáváme výhradně přes maloobchodní síť prodejen. 

Od roku 2015 organizujeme originální koncept závodů BIKETIME VELO CHALLENGE. Od roku 2017 je náš závod zařazený do série závodů Jihočeského poháru a letos je přiřazen další závod ze serie Šumavského poháru.

Podporujeme cyklooddíl BIKETIME BULLS Písek

Již třetím rokem jsme hrdými sponzory cykloodílu, který se zaměřuje na výchovu mladých cyklistů. 

Galerie týmu mladých cyklistů Biketime Bulls Písek Biketime Bulls Písek

O BULLS 

Bulls je německá značka kvalitních, precizně vyrobených kol se sídlem v Kolíně nad Rýnem. Spadá do družstva ZEG, který zahrnuje více než 960 cykloprodejen po celé Evropě. Všechna naše kola se vyvíjí, navrhují a testují na centrále v Kolíně nad Rýnem. 

TEAM BULLS
 

Příběh úspěchu začal v roce 2007 s Karlem Plattem a Stefanem Sahmem. Toto duo rychle získalo pozornost díky svým úspěchům ve vytrvalostních závodech. Hned první rok vyhráli legendární závody Cape Epic, Transalp a Trans Germany. V průběhu několika let se z této dvojice stal velký a silný cyklistický tým třech národností a pokrývá doslova téměř každou oblast cross country a maratonu. Karl Platt, Urs Huber, Tim Böhme a Simon Stiebjahn – tato čtyři jména zaujmou pozornost každého, kdo ví, kdo je kdo v mezinárodních cyklistických závodech. Tato čtyřka Teamu BULLS  vyhrává medaile po celém světě. Medaile z Cape Epic, Transalp, Grand Raid Cristalp nebo z národních a mezinárodních mistrovství – najde se těžko, co by Platt a spol. ještě nevyhráli. Více informací o Team Bulls najdete na https://www.bulls.de/bulls-teams.html

Galerie úspěchů Bulls v Německu – přehled největších úspěchů roku 2016 

Celkové vítězství Cape Epic: Karl Platt a Urs Huber (čtvrté týmové vítězství, páté vítězství Karl Platt) 

Švýcarský mistrovský maraton (Schweizer Marathon Meister): Urs Huber 

Vítězství Bike Four Peaks 

Vítězství Attakwas Extrem MTB Challenge 

Vítězství 4 Stages MTB Lanzarote 

Vítězství Tankwa Trek 

Vítězství Sabie Ultra Marathon 


 V roce 2018 závodí tým BULLS na těchto kolech 

 WILD EDGE TEAM DI2 –  


 BLACK ADDER TEAM DI2 –ilustrační obrázek pro článek O nás